Folyamatmérnököt keresünk azonnali kezdéssel Szekszárdra!

Főbb feladatok:

· A felelősségi körébe tartozó gyártósorok, termékek műszaki gondozása

· Változások követése

· A géppark állapotának felülvizsgálata

· Folyamatos minőség-, és hatékonyságfejlesztés

· Gyártási próbák, mintagyártások aktív felügyelete

· Vevői reklamáció esetén a hibás darab műszaki analízise, részvétel a megelőző és javító intézkedések meghatározásában

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és gyakorlat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál, külföldi utazás, idegen nyelvű környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes kompenzáció
  • Rugalmas munkaidő
  • Bejárási támogatás

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 650 000,00Ft - 850 000,00Ft havonta

Tanulmányok:

  • felsőfokú szakképzés (Szükséges)

Tapasztalat:

  • Folyamatmérnök: 1 év (Szükséges)

Nyelv:

  • angol vagy német (Szükséges)

Jelentkezési határidő: 2023.05.17

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال